Zwycięstwo KPS-u Płock na inaugurację [ZDJĘCIA]

W 1. kolejce IV ligi siatkarzy na Mazowszu, KPS Płock pokonał we własnej hali GOSiR Mrozy 3:0.

Płocczanie na ligowe parkiety powrócili po ponad siedmiomiesięcznej przerwie. Trudno było zatem wymagać od drużyny Damiana Konopskiego siatkówki na wysokim poziomie.

W pierwszych dwóch partiach gołym okiem było widać, że obie ekipy nie miały od dawna styczności z innym rywalem. Dużo nerwów, niedokładności oraz popsute zagrywki sprawiały, że pojedynek nie należał do najprzyjemniejszych dla oka. KPS jednak wygrał obie partie do 21 oraz 25 i tylko set dzielił płockich siatkarzy od zwycięstwa za trzy punkty. W ostatniej odsłonie nasi zawodnicy złapali odpowiedni rytm i od samego początku dominowali na parkiecie wygrywając do 20.