Zwycięski remis płockiego Stoczniowca. Płocczanie z awansem do IV ligi!

W meczu 26. kolejki ligi okręgowej podopieczni Damiana Kijka zremisowali na wyjeździe z Deltą Słupno 2:2. Mimo podziału punktów, płocczanie na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewnili sobie awans do IV ligi.

Obie ekipy stworzyły bardzo emocjonujące widowisko zwłaszcza, że to Stoczniowiec dwukrotnie musiał gonić wynik.

Najpierw w 17 minucie do bramki przyjezdnych trafił Bartosz Rosiak, a kilkanaście minut później do wyrównania doprowadził Przemysław Kowalczyk. Tuż przed przerwą drugi żółty kartonik obejrzał Kamil Nowicki, a chwilę później gospodarze wyszli na prowadzenie.

Mimo gry w dziesięciu Stocznia w drugich 45 minutach cały czas dążyła do wyrównania, aż w końcu dopięła swego w 88 minucie za sprawą trafienia Jakuba Kustry.