Zły Warszawa przerwał zwycięską passę Królewskich Płock [ZDJĘCIA]

W meczu 7. kolejki III ligi kobiet, piłkarki Królewskich Płock zremisowały na własnym boisku z ekipą Zły Warszawa 2:2.

Podopieczne Adriana Piankowskiego nie przywykły do starty punktów w bieżącym sezonie, zwłaszcza na swoim terenie. Drużyna ze stolicy co prawda sklasyfikowana jest w dolnych rejonach ligowej stawki, jednak postawiła trudne warunki płockiej ekipie.

Pomarańczowe w 27 minucie przegrywały już 2:0 po dwóch trafieniach Anny Kaźmierczak. Królewskim brakowało zdecydowania i nieco skuteczności, jednak pomarańczowe nie zamierzały składać broni. W 60 minucie gola kontaktowego zdobyła Daria Kusa, która pięć minut później doprowadziła do wyrównania.

Płocczanki miały jeszcze kilka dogodnych szans pod bramką rywalek, jednak nie potrafiły po raz trzeci umieścić piłki w siatce. Mówi Adrian Piankowski, szkoleniowiec Królewskich Płock:

Królewscy z szesnastoma punktami zajmują drugą pozycję w tabeli. Koniecznie zobaczcie fotorelację z tego pojedynku!