Wielka demolka w meczu MON-POLU

Drugie zwycięstwo z rzędu, a czwarte w bieżącym sezonie zapisały na swoim koncie koszykarki MON-POLU Płock. Podopieczne Ireneusza Jasińskiego w meczu 6. kolejki I ligi pewnie pokonały na wyjeździe ŁKS KK Łódź 82:44.

Płocczanki potrzebowały trochę czasu by zaadoptować się na hali w Łodzi. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem czterema punktami, jednak w każdej kolejnej przewaga diametralnie rosła.

Bez wątpienia na pochwałę zasługuje druga połowa w wykonaniu płockich koszykarek. MON-POL wręcz zdemolował rywalki wygrywając 43:17, a w sumie różnica sięgnęła aż 38 punktów.

Mówi szkoleniowiec zespołu, Ireneusz Jasiński:

Kolejna wygrana sprawiła, że MON-POL awansował na czwartą pozycję w ligowej stawce, a ich następnym rywalem będzie MPKK Sokołów Podlaski.