Ważne przełamanie siatkarzy Wisły Płock!

Sekcja Piłki Siatkowej Wisły Płock w meczu 8. kolejki III ligi pokonała przed własną publicznością WTS Klondaik Warkę 3:0.

Podopieczni Jerzego Chęcińskiego sięgnęli po bardzo ważne zwycięstwo, które przerwało serię czterech porażek z rzędu. Niemalże cały pojedynek był pod pełną kontrolą naszego zespołu.
Rywale nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki, dzięki czemu płocczanie wykorzystywali proste błędy przyjezdnych. W końcu zaczęła funkcjonować zagrywka, która odrzucała zawodników z Warki od siatki, a ponadto bardzo dobre zawody rozgrywał libero Adam Kostrzębski. Wszystkie sety kończyły się pewną wygraną płockiego zespołu – dwukrotnie do 20 i raz do 18.
Mówi szkoleniowiec drużyny, Jerzy Chęciński:
Dzięki wygranej, płocczanie awansowali na siódmą lokatę w tabeli. W nadchodzący weekend Wiślacy zmierzą się na wyjeździe z Herkulesem Sulejówek.