Udana inauguracja sezonu w wykonaniu płockich koszykarek

Od wysokiego zwycięstwa sezon ligowy rozpoczęły koszykarki MON-POL Płock. Zawodniczki prowadzone przez Ireneusza Jasińskiego pewnie pokonały we własnej hali SMS PZKosz Łomianki 89:52.

Od samego początku starcia płocczanki agresywnie wyszły w obronie do swoich rywalek, które miały duże problemy z przedostatniem się pod kosz naszego zespołu. Dzięki dobrej grze, MON-POL już w pierwszej połowie wypracował sobie 21 punktów przewagi. Kolejne kwarty to dalsza część dominacji naszego zespołu, który nie ustrzegł się jednak błędów. Mówi Ireneusz Jasiński, szkoleniowiec płockiej drużyny:

Najwięcej punktów w naszym zespole – po 14 zdobyły, Lucyna Kotonowicz i Agnieszka Misiak. W najbliższą sobotę płocczanki o komplet punktów powalczą w Sokołowie Podlaskim.