Michał Król wzmocnił kadrę Nafciarzy w tym okienku transferowym. Król przeszedł do Wisły z Motora Lublin. Był to transfer na życzenie byłego już szkoleniowca Wisły Płock, Mariusza Misury. Los bywa jednak przewrotny i Król jest teraz w Płocku, natomiast Misiura w Lublinie. Nowy trener Motora został zapytany właśnie o ten tranfer.
Wszyscy w Płocku wierzą, że Motor zatęskni za swoim byłym zawodnikiem, a nowy trener Nafciarzy Adam Majewski będzie miał dużo pożytku z tego transferu.
Umarł król, niech żyje Król!
Komentarze