Stoczniowiec wciąż zaskakuje. Dziesięć bramek w meczu płockiego zespołu [ZDJĘCIA]

Stoczniowiec Płock się nie zatrzymuje. W meczu 9. kolejki ligi okręgowej podopieczni Damiana Kijka rozgromili na własnym boisku Amatora Maszewo aż 8:2.

Pierwsze 45 minut pojedynku było bardzo wyrównane i zakończyło się skromnym prowadzeniem płockiego zespołu 1:0. Stocznia chwilę po wznowieniu gry prowadziła już 2:0, ale szybko bramką kontaktową odpowiedzieli goście. Od 60 minuty na boisku rządził już tylko jednak Stoczniowiec. Hat-tricka ustrzelił Kamil Nowicki, a po jednym trafieniu dołożyli Kacper Orłowski, Kajetan Dorobek oraz Jakub Kustra.

Mówi Damian Kijek, szkoleniowiec Stoczniowca Płock:

Stoczniowiec z kompletem punktów zajmuje pierwszą pozycję w tabeli ligi okręgowej. Płocczanie za tydzień zmierzą się na wyjeździe ze Stegnami Wyszogród.