Stoczniowiec przegrał z rywalem i… kontuzjami

W meczu 15. kolejki IV ligi piłkarze nożni Stoczniowca Płock przegrali na własnym boisku ze Świtem Staroźreby 1:2.

W ostatnich tygodniach płocczanie zmagają się z dużą ilością absencji, przez co sztab szkoleniowy ma problem z zestawieniem meczowej osiemnastki. Dodatkowo, tuż przed meczem ze składu wypadł Kacper Orłowski, co wymagało zmian w wyjściowej jedenastce.

Pierwsza połowa w tym pojedynku zdecydowanie należała do gości, którzy schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Na domiar złego, w 60 minucie czerwoną kartę otrzymał zawodnik Stoczniowca Oliwer Osmański i gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu.

Mimo tego, ambitnie grający płoccy zawodnicy zdołali zdobyć bramkę kontową, ale ostatecznie komplet punktów pojechał do Staroźreb:

– Mówił szkoleniowiec Stoczniowca Płock, Damian Kijek.

Kolejna przegrana sprawiła, że płocczanie spadli na dziewiątą pozycję w tabeli. Ich kolejnym rywalem będzie KS CK Troszyn.

Fot: Stoczniowiec Płock