Stoczniowiec kończy ligowy rok porażką

Porażka Stoczniowca na zakończenie rundy jesiennej. W meczu 17. kolejki IV ligi podopieczni Damiana Kijka przegrali na własnym boisku z Narew Ostrołęką 1:2.

Dla obu drużyn była to ostatnia szansa na ligowe punkty w 2021 roku, zatem zarówno jednym jak i drugim zależało na komplecie punktów.

Mimo wizualnej przewagi na boisku płockiego zespołu, to goście mogli cieszyć się z otwarcia wyniku. W 19 minucie swój zespół na prowadzenie wyprowadził Kamil Jastrzębski, a dziesięć minut samobójcze trafienie zaliczył Kacper Orłowski.

Po zmianie stron, gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W 68 minucie za sprawą trafienia Artura Ignaczewskiego Stocznia złapała kontakt z rywalem, który jednak dobrze w tym dniu radził sobie w destrukcji i nie pozwolił płocczanom na kolejne bramki.