Stoczniowiec bez zwycięstwa w Warszawie

Piłkarze Stoczniowca Płock nie będą najlepiej wspominać wyjazdu do Warszawy w ramach meczu 8. kolejki IV ligi. Podopieczni Damiana Kijka przegrali z miejscowym Drukarzem 1:2.

Spoglądając na ligową tabelę przed tym meczem, w roli faworyta można było uznać płocki zespół. Drukarz zajmował trzecią pozycję od końca z jednym zwycięstwem na koncie. Stoczniowiec niestety nie wszedł najlepiej w te spotkanie bo już w ósmej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Do wyrównania w 50 minucie zdołał doprowadzić Kamil Dąbrowski, jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w 71 minucie wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końcowego gwizdka. Mówi szkoleniowiec Stoczniowca, Damian Kijek:

Stoczniowiec z dziesięcioma punktami zajmuje dziewiątą pozycję w ligowej tabeli.