Remis płockich piłkarek na zakończenie rundy jesiennej

W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarki nożne Wisły Płock zremisowały na własnym boisku z Jantarem Ostrołęka 1:1.

Płocczanki stanęły przed nie lada wyzwaniem, bowiem Jantar w ligowej stawce ustępuje tylko liderowi z Pabianic. Podopieczne Adriana Piankowskiego rozgrywały bardzo dobre zawody, ale to przyjezdne w 14 minucie wyszły na prowadzenie.

Mimo wielu okazji do wyrównania płockie zawodniczki nie mogły znaleźć drogi do bramki Jantara. Dopiero w 77 minucie płocczanki przełamały strzelecką niemoc, kiedy to na listę strzelców wpisała się Daria Kusa. Mówi szkoleniowiec Wisły, Adrian Piankowski:

Przed wiślaczkami kilkumiesięczna przerwa w rozgrywkach, którą spędzą na piątej lokacie w ligowej stawce. Początek rundy wiosenne zaplanowano na przełom marca i kwietnia.