Remis Nafciarzy w pierwszym sparingu

Piłkarze Wisły Płock rozegrali pierwszy mecz kontrolny podczas zgrupowania w Tureckim Belek. Podopieczni Macieja Bartoszka zremisowali z Neftçi Baku 1:1

Zespół ze stolicy z Azerbejdżanu jest najbardziej utytułowanym zespołem w swoim kraju. Po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce w tabeli, tracąc 11 punktów do liderującego Karabachu Agdam.

W dzisiejszym starciu wynik spotkania w 55 minucie otworzyli rywale za sprawą bramki Yusufa Lavala.

Do wyrównania w 90 minucie doprowadził Dusan Lagator, którzy wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z okolic jedenastego metra umieścił piłkę w siatce.

Kolejny sprawdzian formy Nafciarzy w niedzielę 23 stycznia. Wówczas płocczanie zmierzą się z rosyjskim Rubinem Kazań.