Przespana pierwsza połowa zadecydowała o porażce Stoczniowca [ZDJĘCIA]

Pechowa okazała się być wyprawa do stolicy piłkarzy nożnych Stoczniowca Płock. W meczu 19. kolejki IV ligi podopieczni Damiana Kijka przegrali z miejscową Escolą 1:3.

Głównie pierwsze 45 minut zadecydowało o tym, że komplet punktów został w Warszawie. Stocznia znacznie odstawała od Escoli, nie była tak agresywna w odbiorze, a gospodarze kreowali dużo sytuacji pod bramką płockiego zespołu. Po 20 minutach gry rywale prowadzili już 2:0 i w pełni kontrolowali te spotkanie.

W drugiej połowie płocczanie coraz śmielej zaczęli atakować, jednak brakowało ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Mimo lekkiej przewagi w środku pola, w 71 minucie Stoczniowiec stracił kolejną bramkę, a warszawianie byli już bardzo blisko kompletu punktów.

W 81 minucie nadzieje na jakiekolwiek punkty dał Adrian Bieńkowski zmniejszając stratę do rywali do dwóch trafień. Niestety, przez kolejne minuty defensywa gospodarzy była nieomylna i komplet punktów pozostał w stolicy.