Podział punktów w meczu Stoczniowca

W meczu 21. kolejki IV ligi piłkarze nożni Stoczniowca Płock zremisowali na wyjeździe z Unią Warszawa 1:1.

Podopieczni Damiana Kijka niesieni zwycięstwem nad wyżej notowanym rywalem z Mławy chcieli podtrzymać wysoką dyspozycje. Ekipa z Warszawy natomiast skutecznie wyeliminowała mocne strony płockiego zespołu i jako pierwsza objęła prowadzenie.

W 70 minucie gospodarze mogli podwyższyć rezultat z rzutu karnego, ale świetną paradą popisał się Adrian Tokarski, utrzymując swój zespół przy życiu.

Stoczniowiec nie dawał za wygraną, aż w końcu w drugiej minucie doliczonego czasu gry do bramki Unii trafił Przemysław Kowalczyk ustalając wynik meczu na 1:1.