Podział punktów przy Łukasiewicza

W meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze nożni Wisły Płock zremisowali przed własną publicznością z Radomiakiem Radom 1:1.

Spotkanie było toczone w bardzo wysokim tempie i mogło podobać się kibicom. W sumie obie ekipy oddały aż 25 strzałów w tym, a wynik zarówno w jedno jak i w drugą stronę mógł być korzystniejszy.

Jako pierwsi do siatki trafili goście. W 53 minucie z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Roberto Alves. Mierzoną centrę wykorzystał Leonardo Rocha, który najwyżej wyskoczył w szesnastce i pokonał bezradnego Gradeckiego.

Nafciarze dążyli do wyrównania, jednak w między czasie swoje sytuacje mieli przyjezdni. Całe szczęście podopieczni Pavola Stano wychodzili z trudnych sytuacji obronną ręką, ale też dopięli swego.

W 69 minucie do wyrównania doprowadził wprowadzony chwilę wcześniej na murawę Łukasz Sekulski, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki po zagraniu od Mateusza Szwocha.

Wisła Płock – Radomiak Radom 1:1 (0:0)

Wisła Płock: Gradecki – Szymański, Kapuadi, Rzeźniczak (C) – Šulek (86. Pawlak), Lesniak, R. Wolski, Szwoch, Tomasik – Kocyła (65. Sekulski), Śpiączka (86. Warchoł).

Radomiak Radom: Kobylak – Jakubik, Cichocki (C), Cestor, D. Abramowicz – Ramos (83. Nowakowski), Donis – Semedo (68. Castañeda), Alves (73. Cayarga),