Po wspaniałej walce Orlen Wisła odpadła z Ligi Mistrzów

W drugim meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock przegrali z SC Magdeburg 28:30 i odpadli z rozgrywek.

Obie drużyny stworzyły świetne widowisko w GETEC Arenie. Praktycznie przez całe 60 minut wynik oscylował wokół remisu i zarówno jedna, jak i druga strona nie była w stanie wypracować sobie jakiejkolwiek przewagi. Nafciarze nie mogli przełamać remisu i wyjść na prowadzenie w drugiej połowie, choć niejednokrotnie mieli ku temu okazje.

Nieskuteczność zemściła się w ostatnich minutach, kiedy gospodarze wyszli na trzybramkowe prowadzenie, które okazało się niemożliwe do odrobienia.

Mimo wszystko płoccy szczypiorniści mogą być z siebie dumni, bowiem napisali nowa historię Orlen Wisły. Fantastycznie zaprezentowali się także płoccy fani, którzy w niespełna 700 osób wspierali w Niemczech swój zespół.

Zdjęcia: SPR Wisła Płock.