Płockie piłkarki wróciły na zwycięskie tory

W meczu 3. kolejki III ligi kobiet piłkarki nożne Wisły Płock pokonały przed własną publicznością Złego Warszawa 3:1.

Po porażce z ekipą z Piątnicy podopieczne Adriana Piankowskiego chciały szybko wrócić na zwycięskie tory, co od pierwszych minut widać było na boisku.

Dobre zaangażowanie i pomysł na grę przyniósł efekt w postaci pierwszej bramki autorstwa Klaudii Łyzińskiej już po 13 minutach gry. Niespełna dziesięć minut później na 2:0 podwyższyła Marta Hućko, a taki stan utrzymywał się do 80 minuty. Wówczas, zespół rywalek zdobył bramkę kontaktową, jednak w doliczonym czasie gry kopkę nad “i” postawiła Aleksandra Bielicka ustalając wynik meczu na 3:1.

Mówi szkoleniowiec Wisły, Adrian Piankowski:

Wiślaczki z sześcioma punktami zajmują czwartą lokatę w tabeli. Kolejnym przeciwnikiem płockiego zespołu będzie Polonia Warszawa.