Piłkarze Wisły wypuścili zwycięstwo w ostatnich 10 minutach

W przedostatniej kolejce PKO Ekstraklasy piłkarze nożni Wisły Płock przegrali przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa 1:2.

Świetnie ten mecz rozpoczął się dla Nafciarzy, bo już w 10 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Sekulski. W kolejnych fragmentach meczu przewaga gości zaczęła rosnąć, a gracze Marka Saganowskiego ograniczali się do kontrataków.

Taki plan działał do 81 minuty, ponieważ wtedy znakomitym uderzeniem z dystansu popisał się Koczergin wyrównując stan pojedynku. Ten sam zawodnik cztery minuty później wyprowadził Raków na prowadzenie i Nafciarze musieli przełknąć kolejną gorycz porażki.