Piłkarki Wisły w końcu zwycięskie

Po trzech meczach bez zwycięstwa na właściwą ścieżkę wróciły piłkarki Wisły Płock. Podopieczne Adriana Piankowskiego w meczu 19. kolejki III ligi pokonały na własnym obiekcie MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:1.

Lepiej w spotkanie weszły rywalki, który objęły prowadzenie już w piątej minucie meczu. Płocczanki dążyły do wyrównania, czego dokonały w 15 minucie za sprawą bramki Natalii Borowskiej.

Przed długi okres czasu utrzymywał się wynik remisowy, choć wiślaczki miały sporo okazji by wyjść na prowadzenie. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich 20 minutach, kiedy to na listę strzelców wpisała się Aleksandra Synowiec, a następnie Klaudia Łyzińska, która bramką z rzutu wolnego przypieczętowała zwycięstwo swojego zespołu.