Piłkarki Wisły pną się w górę tabeli

Wspaniałą zwycięską serię kontynuują piłkarki nożne Wisły Płock. Tym razem podopieczne Adriana Piankowskiego pokonały Warszawską Akademię Piłkarską 3:0 i sięgnęły po piąte zwycięstwo z rzędu.

Od pierwszych minut Nafciarki miały olbrzymią przewagę na boisku i groźne atakowały na bramkę gospodyń. Defensywa WAP-u skapitulowała dopiero w 34 minucie kiedy rzut karny na bramkę zamieniła Karolina Ejman.

Płocczanki poszły za ciosem bo już dwie minuty później na listę strzelców wpisała się Aleksandra Synowiec. W piątej minucie drugiej połowy meczu ponownie na listę strzelców wpisała się Synowiec, która tym razem wykorzystała dobre dogranie w pole karne Mai Zielińskiej.

Więcej o meczu mówi szkoleniowiec Wisły, Adrian Piankowski:

Kolejne zwycięstwo sprawiło, że płocczanki odrobiły stratę punktową z początku sezonu, dzięki czemu awansowały na pozycję wicelidera III ligi.