Orlen Wisła przegrała z Veszprem. Sentymentalne powroty do Orlen Areny [ZDJĘCIA]

W meczu 6. kolejki Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock przegrali na własnym parkiecie z Telekomem Veszprem 26:30.

Mimo wyrównanego pojedynku, Nafciarze nie ustrzegli się błędów. To głównie przez swoją niefrasobliwość w drugiej połowie płocczanie oddali trzybramkowe prowadzenie rywalom. Szczypiorniści Veszprem wykorzystując nieskuteczność płockiego zespołu, rzucili sześć bramek z rzędu odwracając losy spotkania.

Niestety, Nafciarze nie byli już stanie odrobić start i poniekąd na własne życzenie ponieśli kolejną porażkę w Lidze Mistrzów. Bez wątpienia na pochwałę zasługuje Marcel Jastrzębski.

19-letni golkiper w drugiej połowie zmienił bezbarwnego Kristiana Pilipovicia i zakończył mecz z niespełna z 40% skutecznością obron.

W zespole gości pierwsze skrzypce grali byli zawodnicy Orlen Wisły. Rodrigo Corrales i Peter Nenadić dali się we znaki płockiej drużynie, a po meczu przez długi czas przebywali wśród kibiców Nafciarzy.

Zdjęcia z tego pojedynku możecie obejrzeć TUTAJ.