Noworoczny falstart Jutrzenki

W nienajlepszych nastrojach z Wielkopolski wróciły piłkarki ręczne Jutrzenki Płock. Zespół prowadzony przez Marcina Krysiaka uległ AZS-owi Poznań 23:27.

Od pierwszych minut spotkanie układało się po myśli płockich szczypiornistek. Po 10 minutach gry prowadziliśmy już 8:4, a do końca pierwszej połowy udało się utrzymać przewagę trzech trafień.

Jednak co najgorsze, miało dopiero nadejść. Tuż po przerwie gospodynie zdobyły trzy bramki z rzędu, łapiąc kontakt z płocką drużyną. Chwilę później Jutrzenka została już przełamana, a rywalki zaczęły budować przewagę. Ta w 54 minucie sięgnęła już cztery bramki i komplet punktów został w Poznaniu.