Siatkarska Wisła Płocka wróciła na zwycięską ścieżkę

Przełamanie płockich siatkarzy. W meczu 16. kolejki III ligi sekcja siatkarska Wisły Płock pokonała na wyjeździe wyżej notowana Iskrę Warszawa 3:2.

Siatkarze obu drużyn zafundowali swoim kibicom istny RollerCoaster. Pierwszy set płocczanie zagrali niemalże koncertowo zwyciężając do 17.

W kolejnej partii lepsi okazali się gospodarze, doprowadzając do remisu. W trzeciej odsłonie z kolei Wisła przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść, by w czwartym secie oddać pole rywalom i przegrać do 17.

Wiele emocji przyniósł także tie-brak, choć od samego początku lekką przewagę mieli nasi siatkarze. Ostatecznie decydujący piąty set zakończył się wynikiem 15:13, dzięki czemu Wiślacy dalej pozostają w grze o II ligę.