MUKS Volley Płock kontynuuje zwycięską passę [ZDJĘCIA]

Siatkarze MUKS Volley Płock udanie zrewanżowali się nad zespołem Zawkrze Mława za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek III ligi. Podopieczni Jerzego Chęcińskiego w meczu 11. kolejki zwyciężyli na własnym parkiecie 3:1.

Spotkanie od samego początku układało się pomyśli naszego zespołu. Płocczanie punktowali słabe strony przeciwnika i po chwili prowadzili już 10:5. Wówczas w nasze szeregi wdarło się nieco rozluźnienia, co szybko wykorzystywali doświadczeni siatkarze z Mławy wygrywając pierwszego seta do 22.

Na szczęście szybko otrząsnęli się płocczanie, którzy w kolejnych partiach szybko wrócili do swojej optymalnej dyspozycji. MUKS lepiej radził sobie w każdym elemencie gry, w efekcie czego pewnie zwyciężył trzy kolejne sety do 18. Mówi Jerzy Chęciński, szkoleniowiec płockiego zespołu:

Dzięki czwartej wygranej z rzędu, nasi siatkarze awansowali na czwartą lokatę w tabeli. W najbliższą sobotę MUKS zmierzy się na wyjeździe z Olimpem Skaryszew.