Królewscy Płock z kolejnym kompletem punktów

W meczu 4. kolejki III ligi kobiet piłkarki Królewskich Płock pokonały na wyjeździe drużynę Warszawskiej Akademii Piłkarskiej 2:0.

Podopieczne Adriana Piankowskiego ukazały dwie różne twarze w tym spotkaniu. Pierwsza część spotkania pokazała potencjał drzemiący w płockim zespole. Już w 2. minucie meczu do bramki przeciwniczek trafiła Oliwia Gołębiewska, a wynik w 26 minucie podwyższyła Daria Kusa. W drugich 45 minutach płocczanki spuściły z tonu, oddając inicjatywę na boisku swoim rywalkom, o czym mówi Adrian Piankowski, szkoleniowiec Królewskich Płock:

Królewscy z dziewięcioma punktami na koncie plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. W nadchodzący weekend płocki zespół podejmie na własnym boisku Ekosport Białystok. Co ważne dla naszego klubu – Królewscy poinformowali, że PKN ORLEN został sponsorem klubu w sezonie 2020/2021.