Królewscy kończą sezon na podium

Zwycięstwo Królewskich Płock na koniec sezonu. Pomarańczowe po dobrym spotkaniu pokonały Astorię Szczerców 2:1, a bohaterką meczu została Agnieszka Potrzebska.

Już po kilku minutach gry do bramki gospodyń trafiła Maja Zielińska, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Płocczanki prowadziły grę, ale nie przekładało się to na zmianę wyniku. Dopiero w drugiej części spotkania ponownie do bramki Astorii trafiła Zielińska i pomarańczowe były już bardzo blisko zdobycia trzech punktów.

Niestety, chwila rozluźnienia kosztowała Królewskich stratę bramki, a mecz zaczął wymykać się spod kontroli. Świetną okazję do wyrównania rywalki miały w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Dobrze w bramce zachowała się jednak Agnieszka Potrzebska broniąc rzut karny i zapewniając tym samym komplet oczek swojej drużynie.

Mówi szkoleniowiec Królewskich, Adrian Piankowski:

Dzięki przegranej Tomaszowa Mazowieckiego, Królewscy wskoczyli na trzecią lokatę w tabeli i sezon 2020/2021 III ligi zakończyli na najniższym stopniu podium.