Jutrzenka Płock uległa liderowi

Jutrzenka Płock nie dała rady w starciu z MKS-em II OKNOPLAST Gniezno.

Choć płocczanki zostawiły ogrom serca na parkiecie i walczyły jak równy z równym, to finalnie spotkanie padło łupem rywalek.

Było to pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie i to z nie byle jakim przeciwnikiem, bo liderem tabeli.

Jutrzenka we własnej hali dała prawdziwy popis umiejętności. Po pierwszej części spotkania mogliśmy spodziewać się zupełnie innego wyniku, ponieważ nasze szczypiornistki prowadziły do przerwy 18:14.

W drugiej połowie jednak to przyjezdne pokazały nieco więcej i bardzo sprawnie odrabiały straty. Szybko wyszły również na prowadzenie, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 33:28 dla ekipy z Gniezna.

Kolejny mecz płockie szczypiornistki rozegrają w nadchodzącą środę. O 18:30 czekają nas derby Płocka, w których Jutrzenka stanie naprzeciw SMS ZPRP I Płock.