Jutrzenka kontra SMS. Kto triumfuje w derbach Płocka?

Duże emocje w najbliższy weekend czekają fanów kobiecego szczypiorniaka. W meczu 2. kolejki I ligi grupy A Jutrzenka Płock podejmie we własnej hali SMS ZPRP I Płock.

Obie ekipy zmagania ligowe zaczęły od wygranych. SMS pokonał swoje koleżanki z drugiego zespołu, natomiast podopieczne Marcina Krysiaka po bardzo zaciętym spotkaniu wyszarpały w ostatnich minutach zwycięstwo w Kwidzynie.

Jutrzenka wówczas borykała się z kilkoma kontuzjami w zespole, ale dwutygodniowa przerwa pozwoliła wszystkim zawodniczkom wyleczyć urazy i w najbliższych derbach powinna wystąpić w pełnym zestawieniu. Mówi Marcin Krysiak, szkoleniowiec zespołu:

Ze względów sanitarnych na trybunach w tym spotkaniu będzie mogło zasiąść maksymalnie 100 widzów, a przed wejściem wszyscy będą poddani obowiązkowemu badaniu temperatury ciała.

Początek starcia w sobotę, o godzinie 16:00, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku.