Grad goli w sparingu Wisły Płock

Piłkarze nożni Wisły Płock mają za sobą kolejną grę kontrolną. Tym razem formę zespołu sprawdził serbski FK Voždovac, a mecz zakończył się remisem 3:3.

Wynik meczu w 25 minucie otworzył Borisav Burmaz wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Kolejne minuty należały już jednak do Nafciarzy, którzy trafili do bramki w 33, 40 i 63 minucie. Ich autorami byli odpowiednio Damian Warchoł, Paweł Chrupałła oraz Rafał Wolski.

Serbowie, nie powiedzieli jednak ostatniego słowa, bowiem w 78 minucie bramkę kontaktową zdobył Miatija Mitrović, a 120 sekund później rzut karny na bramkę zamienił Bogdan Jocić.

Nafciarze, kolejne mecze kontrolne rozegrają w sobotę, a ich sparingpartnerami będą słowacki MFK Zemplín Michalovce i austriacki SK Sturm Graz.

Skład Wisła Płock: 98. Jakub Burek (46′, 93. Oskar Lodziński) – 19. Martin Sulek (46′, 89. Aleksander Pawlak), 25. Jakub Rzeźniczak (31′, 32. Wojciech Mazurowski; 61′, 4. Adam Chrzanowski), 3. Steve Kapuadi (46′, 5. Anton Krivotsyuk), 77. Piotr Tomasik (46′, 21. Igor Drapiński) – 6. Damian Rasak (31′, 18. Michał Mokrzycki; 61′, 10. Rafał Wolski), 23. Filip Lesniak (31′, 8. Dominik Furman; 61′, 14. Mateusz Szwoch), 7. Radosław Cielemęcki (31′, 95. Damian Warchoł; 61′, 46. Dawid Krzyżański) – 15. Kristian Vallo (46′, 27. Milan Kvocera; 86′, 28. Paweł Chrupałła), 99. Tomasz Walczak (31′, 24. Marko Kolar; 61′, 17. Mateusz Lewandowski), 28. Paweł Chrupałła (46′, 9. Dawid Kocyła).

Fot: Wisła Płock