Górnik Zabrze na rozkładzie Wisły Płock

W meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze nożni Wisły Płock zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

Po ostatniej batalii Nafciarzy z Widzewem Łódź pozostał spory niedosyt. Płocczanie prowadzili od 40 minuty i wydawało się, że sięgną po komplet punktów. Niestety, w szóstej minucie doliczonego czasu gry goście doprowadzili do wyrównania i obie ekipy podzieliły się punktami.

Górnik natomiast w ostatniej kolejce przegrał z Jagiellonią i jego sytuacja robi się coraz trudniejsza. Zabrzanie zajmują drugą lokatę od końca, a do bezpiecznego, piętnastego miejsca brakuje im punktu.

To sprawa, że gospodarze za wszelką cenę, będą chcieli sięgnąć po punkty w spotkaniu domowym, a Nafciarzy czekać będzie niezwykle trudny pojedynek. Początek meczu w piątek, o godzinie 18:00.