Festiwal nieskuteczności Jutrzenki

W meczu 3. kolejki I ligi grupy A piłkarki ręczne Jutrzenki Płock przegrały przed własna publicznością z Bukowsko-Dopiewskim KPR 23:31.

Pierwsze 30 minut było dosyć wyrównane, a przewaga jednych i drugich nie przekraczała dwóch trafień. Do przerwy jedną bramką prowadziły przyjezdne, a wynik wciąż pozostawał sprawą otwartą.

Niestety, po zmianie stron Jutrzenka zaprezentowała festiwal nieskuteczności. Płocczanki, w przeciwieństwie do rywalek, nie mogły znaleźć drogi do bramki i w tej części gry zapisały na swoim koncie tylko dziewięć trafień. Niemoc Jutrzenki szybko wykorzystał natomiast KPR i wypracował sobie bezpieczną przewagę.