Dwie potyczki Wisły z wicemistrzem Polski

Piłkarze nożni Wisły Płock mają za sobą kolejne mecze kontrolne. Podopieczni Pavola Stano dwukrotnie zmierzyli się z Rakowem Częstochowa.

W pierwszym starciu pokazał siły zaprezentowali wicemistrzowie Polski. Gracze Marka Papszuna wyszli na prowadzenie w 8 minucie za sprawą trafienia Ivi Lopeza. Ten sam zawodnik ponownie do siatki trafił w 54 minucie, a wynik na 3:0 ustalił Vladislavs Gutkovskis.

Chwilę później obie ekipy ponownie wybiegły na boisko w nieco zmienionych składach. Tym razem Nafciarze odegrali się na rywalach, także wygrywając 3:0, a bramki zdobywali Damian Michalski, Adrian Szczutowski i Kristian Vallo.

Ostatnim sparingpartnerem płockiego zespołu będzie Korona Kielce z którą Nafciarze zmierzą się 8 lipca.