Cenna wygrana wiślaczek na trudnym terenie

W meczu 14. kolejki III ligi kobiet piłkarki nożne Wisły Płock pokonały na wyjeździe drużynę AKS Zły 3:2.

Podopieczne Adriana Piankowskiego udały się na trudny teren do stolicy, gdzie o punkty jest zawsze ciężko. Tak też było i tym razem bo do przerwy to gospodynie mogły cieszyć się z pozytywnego rezultatu prowadząc 1:0.

Po chwili spędzonej w szatni płocczanki znalazły receptę na głęboko broniące się gospodynie. Po bramkach Ejman i Kusej, wiślaczki wyszły na prowadzenie, ale w 74 minucie Zły doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do płocczanek, które za sprawą trafienia Aleksandry Synowiec mogły cieszyć się z kompletu punktów.