Zwycięski sparing Królewskich Płock

Rośnie forma Królewskich Płock. W trzecim meczu kontrolnym podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej III ligi pomarańczowe pokonały Jantar Ostrołękę 3:1.

Przez większość spotkania stroną dominującą były podopieczne Adriana Piankowskiego. Płocczanki starały się długo rozgrywać akcje pozycyjnie i nie pozwalały za wiele rywalkom pod swoją bramką.

Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzyła Maja Zielińska, jednak jeszcze przed przerwą przyjezdne doprowadziły do wyrównania strzałem z rzutu wolnego. Po zmianie stron dwa kolejne trafienia dołożyła niezwykle skuteczna Maja Zielińska, tym samym kompletując w tym meczu hat-tricka. Mówi szkoleniowiec Królewskich, Adrian Piankowski:

W najbliższy weekend pomarańczowe zmierzą się towarzysko z Legią Soccer Schools Warszawa.