Piłkarze Wisły po dwóch sparingach

W miniony weekend dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze nożni Wisły Płock w których zapisali na swoim koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

W sobotnie przedpołudnie podopieczni Pavola Stano zmierzyli się z Jagiellonią Białystok. Po 45 minutach płocczanie przegrywali 0:1 po bramce Wojciecha Łaskiego. Po zmianie stron losy meczu się odwróciły i po dublecie Tomasza Walczaka oraz jednym trafieniu Radosława Cielemęckiego Wisła zwyciężyła 3:1.

Kolejnym sparingpartnerem płockich piłkarzy była ich imienniczka z Krakowa. W tym przypadku spotkanie nabrało podobnego przebiegu, jednak bez happy-endu. W 41 minucie Nafciarze wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Damiana Warchoła. W drugiej połowie na boisku rządzili już tylko rywale, którzy zdobyli aż pięć bramkę i odnieśli pokaźne zwycięstwo.

Nafciarze, kolejną grę kontrolną rozegrają w środę, a ich rywalem będzie serbski FK Vozdovac.

fot: Wisła Płock