W Płocku i na Mazowszu

Wisła remisuje z Resovią. Wyrównanie na sam koniec

Wyjazdowy mecz Resovia Rzeszów vs. Wisła Płock zakończony remisem 2:2.

Już w drugiej minucie Resovia prowadziła w spotkaniu 1:0. Bramkę strzelił Marcin Urynowicz. To ożywiło Nafciarzy, którzy próbowali odrobić stratę. Nie udawało im się jednak doprowadzić do sytuacji podbramkowych. W 38. minucie znów doszło do groźnej sytuacji – tym razem Marcinowi Urynowiczowi nie udało się zdobyć bramki dla gospodarzy.

Po jedenastu minutach drugiej połowy Wisła Płock odrobiła stratę. Remis 1:1 stał się faktem po strzale z główki Fryderyka Gerbowskiego. Niedługo później, Łukasz Sekulski poprawił wynik Nafciarzy – ci wysunęli się na porwadzenie. Rzeszowski zespół walczył do samego końca – w 86. minucie Bartłomiej Wasiluk zdobył gola dzięki czemu spotkanie zakończyło się remisem 2:2.