Nafciarze lepsi od Motoru Lublin [SKRÓT MECZU]

W drugim meczu sparingowym podczas obozu w Siedlcach Wisła Płock mierzyła się z Motorem Lublin. Podobnie jak w ostatnim sparingu lepsi okazali się Nafciarze, którzy zwyciężyli 2:1.

Nafciarze od samego początku byli stroną przeważającą, a swoją dominację na boisku udokumentowali po 30 minutach, gdy niezłą, zespołową akcję z bliska wykończył Cillian Sheridan. Chwilę po wznowieniu gry po przerwie do wyrównania doprowadzili rywale, a do bramki z najbliższej odległości trafił Krzysztof Ropski. Wynik spotkania w 67 minucie meczu, strzałem z dystansu ustalił Milan Obradović.

Ostatnie spotkanie kontrolne przed wznowieniem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy Nafciarze rozegrają w piątek, a ich przeciwnikiem będzie Lechia Gdańsk.