Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Wyszogrodzkiej
W czwartek, 25 czerwca, około godziny 15:10 na ul. Wyszogrodzkiej, na pasie ruchu w kierunku centrum miasta, doszło do zdarzenia drogowego.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letni kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok wyprzedzanego pojazdu, a następnie w tył samochodu poruszającego się lewym pasem ruchu.
Kierujący motocyklem z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia udzielono pomocy medycznej na miejscu.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności i dokładny przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci.
Komentarze