MUKS Volley Płock bez szans w Kobyłce

Srogą lekcję siatkówki otrzymali w Kobyłce zawodnicy MUKS Volley Płock. Gracze prowadzeni przez Jerzego Chęcińskiego w meczu 6. kolejki przegrali z liderem rozgrywek 3:0.

Początek meczu był bardzo obiecujący, bowiem to płocczanie wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Długo to jednak nie trwało, a gospodarze z każdą kolejną minutą coraz pewniej czuli się na parkiecie. Doświadczona ekipa z Kobyłki, punktowała nasz zespół w każdym elemencie, wygrywając poszczególne sety do 18, 22 i 17. Mówi Jerzy Chęciński, szkoleniowiec MUKS Volley Płock:

Płocczanie dotychczas rozegrali pięć meczów, w których sięgnęli po pięć punktów i aktualnie plasują się na siódmej lokacie w tabeli. W nadchodzącą sobotę MUKS będzie gościł w Płocku zespół Iskry Warszawa.