Gra lepsza niż wynik. Porażka Królewskich Płock

W meczu 8. kolejki III ligi kobiet, piłkarki nożne Królewskich Płock przegrały na wyjeździe z ekipą Dargofilu Tomaszów Mazowiecki 2:3.

Pomarańczowe już od 2 minuty musiały gonić wynik po trafieniu Darii Dąbrowskiej, która niespełna pół godziny później podwyższyła prowadzenie swojego zespołu. Płocczanki za wszelką cenę próbowały zdobyć bramkę kontaktową i nawiązać jeszcze walkę z przeciwnikiem.

Ta sztuka udała się w 66 minucie Aleksandrze Synowiec, która 10 minut później doprowadziła do wyrównania. Niestety, na 4 minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobyła Daria Dąbrowska i komplet punktów pozostał w Tomaszowie Mazowieckim.

Mówi Adrian Piankowski, szkoleniowiec Królewskich Płock:

Królewscy z 16 punktami zajmują drugą lokatę w tabeli. W nadchodzącą sobotę płocczanki rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej, w którym na własnej murawie podejmą Astorię Szczerców.