O Nas

Radio Płock FM 88,1 MHz Płock rozpoczęło nadawanie 8 lutego 2018r.,  jest własnością Auxilium – Fundacji Edukacji Społecznej. Koncesja KRRiT nr 702/2018-R .

Auxilium – Fundacja Edukacji Społecznej została założona w 2009 roku. Fundacja stworzyła we współpracy z inna uczelnią – Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku, gdzie na poziomie licencjatu prowadzi kierunki o specjalności: Realizacja Dźwięku.

Zarząd Fundacji:

Artur Zaremba – Prezes Zarządu – Redaktor Naczelny (e-mail: a.zaremba@plock.fm)  tel. 607300135

Tomasz Szczęsny – Wróblewski – Wiceprezes Zarządu ((e-mail: t.szczesny@plock.fm)

Pozostałe funkcje:

Dominik Adamus – wicedyrektor, kierownik sekretariatu (d.adamus@realizacjadzwieku.edu.pl)

Aleksader Florek – doradca Prezesa Zarządu (a.florek@polskalive.pl)

Jerzy Krzysztof Czerwiecki – członek założyciel Fundacjidyrektor programowy

(e-mail: k.czerwiecki@plock.fm)

Hubert Chmielewski  – dyrektor sprzedaży i marketingu, Kierownik redakcji w Pocku

(h.chmielewski@plock.fm) tel. 518 026 057

Maciej Wiącek – dziennikarz (m.wiacek@plock.fm) tel. 693 361 588

Przemysław Sztupeckiwydawca, technik (p.sztupecki@polskalive.pl)

 

Dane teleadresowe:

Radio Płock FM
ul. Stary Rynek 4
09-400 Płock
e-mail: redakcja@plock.fm

Artur Zaremba – redaktor naczelny
e-mail: a.zaremba@plock.fm
Tel. 607300135

Redakcja w Płocku:
Hubert Chmielewski – kierownik redakcji
e-mail: h.chmielewski@@plock.fm
Tel. 518 026 057

 

Auxilium – Fundacja Edukacji Społecznej
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
NIP: PL7010183566
e-mail: biuro@plock.fm
Tel. 22 382 57 01